Potrebujete poradit s ozvucenim?
Kolik si mohu pujcit?

Možnosti doručení

GLS Česká pošta PPL

Možnosti platby

Dobírka Hotově Převodem MasterCard Visa

Novinky


NUMARK MIXTRACK PRO III - DJ KONTROLER

06.09.2018 - třetí verze mixtrack pro skladem na fajn-zvuku! Více...


IMPRESSIO CAPPELLA - hudební párty kdekoliv!

22.03.2018 - K táboráku, do parku, či jenom na zahradní party, nic není pro Impressio Cappella překážkou. Více...


Roland na cesty nově na fajn-zvuku!

20.02.2018 - Nejoblíbenější modelingové mikrokombíčko na trhu? Bezesporu Roland micro cube GX. Tento tří kilogramový „velikán“ je schopen napodobit sedm legendárních kytarových... Více...


Další novinky


Doprava zdarma, slevy Jsi montážnik?
Popis

RM 800 EVO

800W Rootmaster zesilovač

RM-800 je ve svém dalším evolučním stadiu. 800 W sekce RM800 EVO byla vyvinuta tak, aby poskytovala hluboké basy, konkrétní středy a prchavé výšky, které posílá do 4 ohmové nálože. Zesilovače Ashdown Rootmaster jsou dokonalou volbou pro praktikující basisty, kteří hledají výkon a všestrannost bez zbytečné hmotnosti.

Předzesilovač série Rootmaster EVO nyní obsahuje pasivní i aktivní zdířky pro jack pro použití s nástroji s velkým i menším výstupem, což nastavuje čistou cestu signálu k ovladači vstupní hlasitosti, který vám umožňuje přesně nastavit vaši vstupní hlasitost za použití patentovaného VU metru Ashdown. Se signálem s optimální hlasitostí se dostanete k dalším vlastnostem, které dále nastaví váš tón, jako je třeba knoflík Shape, 5-pásmový EQ nebo zabudovaný kompresor. Ovladač Drive poskytuje lampovou emulaci overdrivu a ovládání sub-harmonických tónů přidá další maso vašemu zvuku – obojí lze přepínat pomocí pedálu FS 2 (který se prodává zvlášť).

Zesilovače Rootmaster EVO rovněž obsahují vylepšenou koncovou sekci a užitečný knoflík Mute. Co je ještě lepší, že se při sepnutí mute zbarví VU metr z oranžové do modré – a vytváří tak dokonalou barevnou hru pro podia.

Jednoduché a nadupané EQ

Předzesilovače série Rootmaster EVO jsou nyní vybaveny pasivními i aktivními zdířkami pro jack pro použití s nástroji s velkým i menším výstupem. Otočné ovladače pětipásmového EQ pracují s chirurgickou přesností a poskytují vám totální kontrolu nad vaším zvukem, zatímco spínač Shape vás okamžitě přenese do klasického zvukového nastavení Ashdown, přímo ze světově proslulého ABM.

Komprese z jednoho ovladače

Okamžitě přidá vřelost a tělo vašemu tónu. Tento kompresor je jednoduchý na ovládání a přesto poskytuje nádherný zvuk a přináší silný a vyrovnaný zvuk, který se hodí do každého mixu.

Pedálem vypínatelný, proměnlivý overdrive

S flexibilitou dodanou pedálovým spínačem vás může náš overdrive s emulací lampy přenést do srdce basového zvuku a posunout do vřelého overdrive nebo až do zkresleného zemitého zvuku, kdykoliv potřebujete svému zvuku dodat víc špíny a tloušťky.

Nakopnuté basy

Generátor sub-harmonických tónů přináší extra hloubku a konkrétnost basovým partům. Umožňuje nastavit sub-oktávu a zapnout přes nožní spínač, kdykoliv potřebujete extra hloubku pro super-heavy situace.

Totální konektivita

Pokud chcete využít své oblíbené efekty nebo multiefekty, na zadním panelu najdete zdířky pro send a return, společně s DI výstupem pro přímé zapojení do PA mixu nebo nahrávací konzole, a rovněž linkový vstup (s ovládáním hlasitosti na předním panelu), takže můžete jamovat s podklady během zkoušení.

Dokonalá sestava

Kombinovaný výstup Jack/Speakon s minimální impedancí 4 ohmy poskytuje flexibilní párovací možnosti se specializovanými kabinety Rootmaster EVO. Všechny kabinety 1 x 12“, 1 x 15“, 2 x 10“ a 6 x 10“ obsahují reproduktory Ashdown White Line pro konkrétní tón, plus vysoko frekvenční 3-polohový tweeter pro doplnění ostrosti výšek.

Technická specifikace:

 • Výkon: 800WNapájení: 115 – 230V
 • Výstup pro reproboxy: 2 x Speakon
 • Frekvenční rozsah: -3dB na 17 Hz a 30 kHz
 • Aktivní vstup: Impedance 3,9 MΩ, vstupní rozmezí 150 mV – 20 mV p-p
 • Pasivní vstup: Impedance -1MΩ, vstupní rozmezí 150 mV – 10V p-p
 • Linkový vstup: impedance 10 kΩ, vstupní rozmezí 300 mV – 40V p-p
 • DI výstup: 600 Ω symetrický, hlasitost -20dBu nominální
 • Výstup pro ladičku: impedance 22 kΩ, hlasitost 0 dBu nominální
 • Impedance: minimálně 4 Ω
 • Signálový šum: lepší než 80 dB (EQ na nule)
 • EQ: Basy +- 15 dB/100 Hz, Nižší středy +- 15 dB/220 Hz, Středy +- 15 dB/660 Hz, Vyšší středy +- 15 dB/1,6 kHz, Výšky +- 15 dB/7 kHz
 • Efektová smyčka - Send: impedance 22 kΩ, hlasitost 0 dBu nominální
 • Efekttová smyčka - Return: impedance 22 kΩ, hlasitost 0 dBu nominální
 • Zkreslení: méně než 0,5% THD
 • Rozměry: 86 x 314 x 235 mm (v x š x h)
 • Hmotnost: 5 kg
Video
Máte otázku?
kod


Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím