Potrebujete poradit s ozvucenim?
Kolik si mohu pujcit?

Možnosti doručení

GLS Česká pošta PPL

Možnosti platby

Dobírka Hotově Převodem MasterCard Visa

Novinky


Provozní doba v období svátků

19.12.2019 - Vážení přátelé, dovolujeme si Vás upozornit na provozní dobu internetového obchodu Fajn-zvuk.cz v období svátků. Poslední objednávky budeme vyřizovat v pátek 20. 12. 2019. Další... Více...


Doručení do Vánoc

14.12.2018 - Vážení přátelé, poslední objednávky, které zvládneme expedovat a doručit do Vánoc, musí být odeslány přes objednávkový formulář nejpozději do 19. 12. 2018 do 11:00. Více...


NUMARK MIXTRACK PRO III - DJ KONTROLER

06.09.2018 - třetí verze mixtrack pro skladem na fajn-zvuku! Více...


Další novinky


Doprava zdarma, slevy Jsi montážnik?
Popis

jednoduché pořizování záznamu jednání, značky a textové poznámky pro rychlou navigaci v nahrávce, export do většiny formátů hud. souborů, equalizer, archivace na vzdáleném serveru, publikace na web, v základu 2 stopy. Vhodné pro: nahrávání schůzí zastupitelstva, soudních jednání, konferencí, jednání a porad v jakékoliv další instituci nebo firmě, policejního výslechu, workshopu nebo přednášky s uložením poznámek Kat. č.: 21 913

Trápí Vás malý zájem ze strany občanů účastnit se jednání zastupitelstva města či obce?
Je Vaším cílem předání informací o dění v obci i městě co nejširšímu okruhu obyvatel?
Je potřeba zaznamenat celé soudní jednání, přednášku, workshop nebo konferenci?
Potřebujete archivovat nebo publikovat porady a jednání ve vaši firmě?
Potřebujete nahrávky doplňovat textovými poznámkami a podle nich rychle hledat v nahrávce?

Dnes už to není žádný problém. Záznam jakéhokoliv jednání a jeho okamžité zpřístupnění všem, lze řešit jednoduše i bez zkušeností s digitálním zpracováním zvuku. Je to stejně jednoduché, jako spuštění televize, videa nebo DVD přehrávače. Dexon Conference Recorder je softwarové řešení, které veškerou práci udělá za vás. Je vyvinuto na základě zkušeností a požadavků, které vznikly při praktickém využití v celé řadě institucí a firem.

- každý připojený mikrofon (na vstup zvukové karty počítače) je ukládán do samostatné stopy, je tedy možné přehrát si záznam každého řečníka zvlášť. V základní verzi jsou k dispozici dvě stopy. Pokud nepotřebujeme stopy pořizovat zvlášť je možné mikrofonní signály nejprve smíchat v mixážním pultu do jednoho celkového signálu a ten zde nahrávat jako jednou stopu.
- nahrávat lze cokoliv připojeného na vstup zvukové karty počítače. Tedy nejenom mikrofony, ale také i "linkové" signály, např. doprovodnou hudbu
- záznam je v základu dvoustopý, je tedy možné použít dvou mikrofonů (dvou signálů) a rozdělit je mezi řečníky. Je-li potřeba více stop (chceme více mikrofonů mít nahráno separátně), žádejte rozšířenou verzi aplikace Conference Recorder.
- rozšířená verze software umožňuje nahrávat až 8, 16, nebo 24 zvukových kanálů
- jednotlivé stopy lze uživatelsky pojmenovat a provádět jejich mixáž
- v průběhu záznamu lze vkládat časové značky s textovou poznámkou. Tyto záložky umožňují snadno později nalézt a přesunout se na dané místo v záznamu. Mají také vliv na pozdější archivaci.
- pořízené textové poznámky lze vytisknout či převést do textového souboru spolu se seznamem vložených záznamů.
- vestavěný softwarový čtyřpásmový equalizér pro zvýšení srozumitelnosti nahrávky
- systém je dále vybaven archivační funkcí s kompresí a odesláním zvukových souborů na archivační servery. Do archivačního serveru může být jednoduchý přístup pomocí webového prohlížeče, což je praktické pro laickou obsluhu, která potřebuje vyhledat danou nahrávku anebo dokonce jen její část.
- archivace může probíhat jako jeden "velký" soubor nebo se může rozpadnout na několik "malých" souborů, podle toho, jak jsme vložili a pojmenovali časové značky a stopy. Pak daný "malý" sobor přímo obsahuje danou část jednání. Jeho nalezení je tak velice rychlé a praktické.
- Conference Recorder je navržen tak, aby bylo minimalizováno riziko ztráty nahrávky při nenadálých situacích. Pokud např. v průběhu nahrávání dojde k výpadku elektrického proudu nebo odpojení počítače, dosud pořízený záznam zůstane nepoškozen.
- opravdu snadné použití. Ovládání programu je maximálně přizpůsobeno požadavkům stávajících uživatelů
- podpora ovládání přes dotykový displej
- neprodleně po ukončení nahrávání je možno si jakoukoliv část nahrávky poslechnout, použít equalizér a přepsat nahraný projev do textového editoru přímo ještě v jednací místnosti.
- po skončení nahrávání lze audio exportovat do formátů MP3, WAV, OGG či dalších běžných formátů a uložit lokálně nebo na internetový server.
- exportované audio nebo textové poznámky lze vypálit na CD-R, DVD-R, nebo zkopírovat na USB zařízení.
- manuál a popisky přímo v GUI aplikace
- software je v českém jazyce
- pro provoz aplikace potřebujete pouze běžné PC nebo notebook s místem na disku pro nahrávání, se zvukovou kartou s počtem kanálů podle množství nahrávaných stop. Tato základní verze Conference Recorder je dvoustopá a tudíž přímo použitelná na většině počítačů, které 2 vstupy běžně mají.
- systémové požadavky na počítač: Systém MS Windows 7 a vyšší, (32 i 64bitové verze), procesor s podporou instrukcí SSE2 (Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 a novější), 1 GB RAM paměti, 50 MB místa na pevném disku, .monitor s rozlišením alespoň 1280 x 800 b.
- software může být rozšířen o specifické požadavky zákazníků. Například automatické zálohování na zadaný server, propojení s externím řídícím hardwarem, kompresory, šumová brána a další zpracování zvukového signálu
- v odkazu výše je možné stáhnout funkčně omezenou demo verzi software, pro vlastní odzkoušení a "osahání". Plná dvoustopá verze je zde také ke stažení, ovšem k jejímu zprovoznění budete potřebovat licenční klíč. Ten vám zašleme po zaplacení objednávky.
- součásti dodávky mohou být navíc mikrofony, vícekanálová zvuková karta, počítač s již nainstalovaným software, reproduktory, instalace. Je-li potřeba, toto upřesněte u objednávky.
- Conference Recorder vychází z mateřského software, který je již používán např. v Parlamentu České Republiky, u Ústavního soudu České republiky v Brně, anebo v Justičním paláci v Praze.

**výhody oproti konkurenci:**

- kupujete od skutečného profesionálního výrobce, který se ozvučení věnuje více jak 20 let a tak ví, jaká je praxe a nároky
- jedná se o český výrobek, software je naprogramován "českým mozkem", je tedy hodně blízký typicky české obsluze
- software je nativně v češtině, včetně jeho nápovědy, nejedná se o nepovedený překlad z cizího jazyka
- velice srozumitelné ovládání, které zvládne i naprostý laik
- software je provozován a testován již několik let a je proto velice stabilní
- jsou zapracovány téměř všechny připomínky dosavadních uživatelů
- software je určen pro dlouhodobé non-stop užívání, čemuž je uzpůsobena ergonomie ovládání
- „blbuvzdorné“ provedení, špatné nastavení nezpůsobí poškození software, ani zpětné poškození nahrávky
- archivační funkce. Konkurence nabízí obvykle jen holý záznam, bez následného publikování a uchování nahrávky.
- kompatibilita s mikrofony dexon
- škálovatelnost - později můžete software rozšířit na větší počet stop
- koupě software vás neváže k pořízení jiných výrobů či služebMáte otázku?
kod


Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím