Potrebujete poradit s ozvucenim?
Kolik si mohu pujcit?

Možnosti doručení

GLS Česká pošta PPL

Možnosti platby

Dobírka Hotově Převodem MasterCard Visa

Novinky


Doručení do Vánoc

14.12.2018 - Vážení přátelé, poslední objednávky, které zvládneme expedovat a doručit do Vánoc, musí být odeslány přes objednávkový formulář nejpozději do 19. 12. 2018 do 11:00. Více...


NUMARK MIXTRACK PRO III - DJ KONTROLER

06.09.2018 - třetí verze mixtrack pro skladem na fajn-zvuku! Více...


IMPRESSIO CAPPELLA - hudební párty kdekoliv!

22.03.2018 - K táboráku, do parku, či jenom na zahradní party, nic není pro Impressio Cappella překážkou. Více...


Další novinky


Doprava zdarma, slevy Jsi montážnik?

IMPRESSIO CAPPELLA - hudební párty kdekoliv!

C-Tech Impressio Cappella – chtělo by se říci další řečnický systém, ale… není moc na řeč… Dost možná první přenosný reproduktor myslící na potřeby všech muzikantů napříč žánry.

Bluetooh, USB, microSD i FM rádio je samozřejmostí. Co dělá Impressio Cappella jedinečným jsou vstupy pro dvě kytary (či jiného nástroje dle chutě) a až tři mikrofony. Jeden drátový a jeden bezdrátový je dokonce součástí základního balení.

Mohutnost zvuku Vám dodá 12“ 100W RMS výkonný basový reproduktor podpořen jedním reproduktorem výškovým. Zvuk si snadno dobarvíte ovladači výšek, středů, basů, ale třeba i vestavěným Echo efektem.

K táboráku, do parku, či jenom na zahradní party, nic není pro Impressio Cappella překážkou. Celkem 17 kilogramů poctivé hudební váhy totiž snadno kamkoliv přenesete díky masivnímu madlu a největšímu lidskému objevu před žárovkou – kolečky. Při plném výkonu vydrží vestavěná baterie 8 hodin, a při optimální hlasitosti až neuvěřitelných 60 hodin neustálého provozu!

Pouze na fajn-zvuk.cz navíc dostanete k objednávce zdarma GSPCT2100 teleskopický selfie pro mobil, či monopod s Bluetooth dálkovou spouští a ještě k tomu přenosný bluetooth reproduktor SPK-04B!
Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím