Potrebujete poradit s ozvucenim?
Kolik si mohu pujcit?

Možnosti doručení

GLS Česká pošta PPL

Možnosti platby

Dobírka Hotově Převodem MasterCard Visa

Novinky


Doručení do Vánoc

14.12.2018 - Vážení přátelé, poslední objednávky, které zvládneme expedovat a doručit do Vánoc, musí být odeslány přes objednávkový formulář nejpozději do 19. 12. 2018 do 11:00. Více...


NUMARK MIXTRACK PRO III - DJ KONTROLER

06.09.2018 - třetí verze mixtrack pro skladem na fajn-zvuku! Více...


IMPRESSIO CAPPELLA - hudební párty kdekoliv!

22.03.2018 - K táboráku, do parku, či jenom na zahradní party, nic není pro Impressio Cappella překážkou. Více...


Další novinky


Doprava zdarma, slevy Jsi montážnik?

NUMARK MIXTRACK PRO III - DJ KONTROLER

Numark, přední výrobce DJ vybavení, nyní přichází s třetí verzí Mixtrack Pro. V této novince najdeme kombinaci předchozích funkcí s pár novými. Firma Numark kontroler navrhla tak, aby vyhovoval jak začínajícím DJs, tak i těm pokročilým.

 

Nejzajímavějšími vylepšeními jsou nové touchstripy pro každý kanál, pitch fadery nebo pohodlné touch pady. Verze je upravena tak, aby byla dostatečně zpevněná, ale zároveň i lehká. Není tak problém se s tímto kontrolorem vydat na daleké cesty.

 

K scratchům se stačí jen lehce sklouznout rukou po nových kovových deskách, zatímco budete druhou rukou upravovat pitch. Mixtrack pro Vám dá úplnou kontrolu nad softwarem Serato DJ Intro, který je součástí balení, je kompatibilní s PC a Macem a není potřeba stahovat nové ovladače nebo ho jinak složitě instalovat, stačí zapnout a můžete mixovat.

 

Dva stereo výstupy převodníku jsou na zadním a předním panelu kontroleru. Zadní slouží jako hlavní výstup. Přední slouží jako sluchátkový odposlech a uživatel ani nemusí zbytečně používat redukce pro svá oblíbená sluchátka. Sluchátkový výstup dovoluje hrát velmi hlasitě.

Numark Mixtrack pro III se výrobcům povedl, je vidět, že si s ním vyhráli. Oproti minulým verzím je větší a nabízí tak více funkcí a lepší pocit při mixáži. Z vizuální stránky mu také nejde mnoho vytknout. Vhodnější je spíše pro začínající Djs, ale vyrovná se i pokročilejším deskám.Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím